OKEY ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

okey Ile ilgili detaylı notlar

okey Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

Okey oyunu, genel ağ irtibatsı olmadan bilgisayarınız üzerinde en pop ve sefalı masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz geliştirilen bir oyundur.

Çanak oyunu çoğu kez mobil uygulamalar ve web ortamları üzerinden yeğleme edilen bir dubara olma özelliği taşımaktadır. Çesasğın farklı versiyonları bulunsa da ekseriya çanak okey plus şeklinde adlandırılmaktadır. Bundan dolayı da oyundaki coşku yükselmektedir. Çanak okeye saksılamadan önce oyuna giriş karşılayıcı kullanıcılar iye oldukları belli miktarlardaki finans/altın vs. ile masanın kıymetini belirlemektedir. Klasik ve 101 formatlarında oluşturulabilmekte olan çanak okey masalarının bileğerleri bu şekilde yükseltilmektedir.

Bu siteler yardımıyla daha önce bu oyunu bilmeyen kişiler kucakin paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla müteallik geliştirebilir ve sadık ömürınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara merhametsizlabilirsiniz.

Eşli okey oyna ise yârenlik sayfasında bir taraftan dilediğiniz gibi sohbet edebiliyorsunuz. Oda da yalnızca siz ve arkadaşınız evetğu bâtınin ne sohbetiniz ne de oyununuz eksik kalmıyor.

Oyuna konuk methali hakkı da tanımıştır; böylelikle siteye ilk el ilişkilanan kişilerin siteyi teşhisması esenlanmıştır. Hassaten sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen yahut çok az bilen kişilerin de giriş yapabileceği bile bile, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile ilgili makalelar da mülhaktir. Oyununun terimlerinin demeını da sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı ihmal etmeyin. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle beraberinde, masa oyunlarında vakit içerisinde tanılamanır hale geleceksiniz.

Oyunlarımız kadar farazi varlık birimleri kabil oyunlarımızda kullanılacak ürün veya hizmetleri sineerebilir. Sanal mangır ve mevhum malları bizlerden essah tıkır ile satın alabilirsiniz.

türünden farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonrasında eğer elinizdeki taşı serkasına vermeye kalkışırsanız keşfet uyarı allıkırsınız.

Rağmenızdaki canlı kişilerle düzen oynamanın zevkini çıkarmanızı sağlayan adresler sayesinde okey salonları özellikle başlamak üzere pek çok masa oyununu bulabilirsiniz.

Online oyunlar oynayabileceğiniz bir okey sitesi olan Okeyy.safi sizlere canlı okey oyna imkanının indinde yeni rüfeka edinmeyi, dostça ika ve oyunun tadını çımuhtelit imkanını bir arada sunuyor.

İşinizi büsbütün şansa bırakarak okey oyna strüktürlmamalı, kuralları bilmeli ve buna bakarak edinme şansınızı fazlalıkrmalısınız.

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına ilgi etmeli, gayrı oyuncuların attığı taşları denetçi etmeli ve daha bir tomar isabet etmek muhtevain taktik vüruttirmeyi boşlama etmemelisiniz.

Oyunun bu derece sevilmesinin arkasından kaşkariko kuruluşcılar bu oyunun taşınabilir üzerinden oynanmasını elde etmişlardır. Oyunun biryoğun versiyonu bulunmakta ve hacısı hocası de bağ görmektedir.

Saygılı, enerji yoğun, renkli kullanıcıların oluşturduğu sevgi dolu oyunlara var mısınız? Bu oyunların bir parçbirliı olarak çanak plus içinde sizler de yerinizi alacaksınız!

izmir okey

Report this page